Services

خدمات

برای درک بهتر فضاها و آشنائی بیشتر با امکانات و طراحی های مورد نظرو برای هرچه واقعی تر شدن پروژه ها،می توان با حرکت در داخل فضاهای داخلی و خارجی امکان یک سفر مجازی را برای آشنایی بیشتر مشتریان و سرمایه گذاران با پروژه شما فراهم آورد.

ادامه... 

 

در دنیای کنونی برای ارتقاء موثر سرمایه گذاری ، نیاز قابل توجه به امر بازاریابی به شدت احساس می شود. امروزه هسته اصلی تبلیغات موثر، ارائه یک تصویر جذاب از محصول و یا خدمات موردنظر سرمایه گذاران است تا بتوان در بازار رقابت موجود در جذب هرچه بیشتر مشتری موفق بود.ما نیز با تکیه بر تخصص و تواناییهای بالای تیم حرفه ای خود این امکان را فراهم آورده ایم تا با خلق و تجسم ایده های شما ، زمینه معرفی هرچه بهتر شما و ایده هایتان به مشتریان ایجاد شود.

ادامه...

 

ترکیب تصاویر

اغلب افراد تصور می کنند که راندو نهایی از یک پروژه به معنی پایان پروژه است، در حالی که اینگونه نیست. تصویر رندر شده از پروژه، تنها یک تصویر خام است. ما به شما نشان خواهیم داد که چیزی بیشتر از یک تصویر رندر شده برای شما وجود خواهد داشت.
کامپوزیت عکس، تکنیکی برای ترکیب کردن یک عکس واقعی با یک عکس رندر شده دیجیتال است تا با ارائه یک تصویر واقعی از پروژه شما به طبیعی تر جلوه دادن پروژه انجام شده کمک کرده و شما را در فضایی که قرار است در آینده ساخته شود قرار دهد.

 

Real-Time

Real-Time در واقع نوعی از Rendering است که بیشتر در بازیهای کامپیوتری و شبیه سازی فضاها مورد استفاده قرار می گیرد که نمایش محاسبه تصویر آن به صورت Real Time می باشد.

هدف اصلی در این نوع Rendering به نمایش در آوردن تصاویری است که حداکثر توان ممکن برای واقعی جلوه دادن آن در حداقل سرعت ممکن وبا کیفیتی قابل قبول می باشد.

در این شیوه کاربر می تواند با حرکت در فضاها و یا انجام تغییرات دلخواه به صورت آنی در فضاها به صورت مجازی مسیرهای دلخواه را طی کند.

چاپ

چاپ تصاویر نهایی راندو شده در سایز های مختلف و بسیار بزرگ (بیلبورد) و همچنین تحویل نهایی پروژه در قالب بروشور و کاتالوگ از دیگر خدمات مجموعه ما میباشد.

 

ساخت مولتی مدیا DVD-CD

طراحی و ساخت محیط های چند رسانه ای برای ارائه به مشتریان برای درک بهتر فضاهای معماری و یا محصولات و آشنایی با مزایا و امکانات و ایده های مورد نظر در قالب DVD - CD .